Współpracujemy z:     Warto nam pomagać     Aktualności:


International Award

Mądre Dziecko

Ośrodek Głębia

Miej swój udział w sukcesach młodych ludzi!

Pozwólmy wspólnie uwierzyć młodzieży, że zmiana jest możliwa !

Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy. Poniżej przedstawiamy różne możliwości. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz formę pomocy, która najbardziej odpowiada Twoim możliwościom i potrzebom.

Od 2007 roku naszych wolontariuszy nagradzamy w 3 kategoriach podczas naszej Wyjątkowej Gali.

I Kategoria

Wśród najbardziej zaangażowanych studentów wybierzemy Serdeczną Siostrę i Serdecznego Brata.

II Kategoria

Wśród najbardziej zaangażowanych osób aktywnych zawodowo wybierzemy Serdeczną Ciocię i Serdecznego Wujka.

I II Kategoria

Wśród najbardziej zaangażowanych emerytów wybierzemy Serdeczną Babcię i Serdecznego Dziadka.

1. Podaruj Nam swój czas

Jeśli tylko masz czas, zgłoś się do Nas. Wystarczy mieć 2-3 godziny czasu tygodniowo, aby skutecznie pomagać. Każdy ma określone talenty, które doskonalą się, kiedy dzielimy się nimi z innymi. Zatem podziel się z młodymi ludźmi swoją pasją lub po prostu tym, co lubisz/potrafisz robić.

Jeśli masz czas a brakuje Ci pomysłu, na pewno wspólnie znajdziemy odpowiednie dla Ciebie zajęcie.

Czekamy na Twojego maila lub telefon! (e-mail:m.godzisz@PrzygodaZedukacja.org.pl lub kom. 604 838 626.)

2. Wspomóż Nas finansowo

  • Przekaż Nam 1% swojego podatku

To forma pomocy, która nic Ciebie nie kosztuje, a dla naszych podopiecznych jest niezmiernie ważna. Każdą Twoją złotówkę rozliczymy co do grosza! Czy wiesz, że:

-         Twoja 1 złotówka to pyszna zdrowa kanapka pełna dobrej energii na drugie śniadanie dla naszego podopiecznego

-         Twoje 2, 50 złote to dojazd w obie strony na zajęcia dla naszego podopiecznego

Tutaj znajdziesz informacje jak zrobić to krok po kroku

  • Przekaż Nam darowiznę

Możesz przekazać na nasze działania do 6% wartości dochodu. Chętnie spiszemy umowę darowizny, w której sam dokładnie określisz na co mamy spożytkować Twoje pieniądze. Będzie to dla Ciebie podstawą do odliczenia przekazanej kwoty w rocznym zeznaniu podatkowym.

·        Poleć Nas firmie

Mamy kilka prostych sposobów jak firma może skorzystać dzięki współpracy z nasza organizacją. Wcale nie musi angażować w to swoich zasobów finansowych!

Osoby zaangażowane w naszą działalność znają skuteczne sposoby jak zwiększać sprzedaż produktów i usług bez zwiększania budżetów reklamowych.

Warto się z Nami skontaktować.

Zmieniamy relacje na transakcje!

3.Powiedz o Nas innym

·        Jeśli znasz młodego człowieka, który z różnych przyczyn potrzebuje życzliwego wsparcia, koniecznie daj nam znać!

·        Jeśli znasz kogoś, kto szuka inspiracji, aby nieść skuteczną pomoc, skontaktuj nas!

2015-05-05
Szkolenie ze świetnej i innowacyjnej metody edukacyjnej
17 kwietnia w zaprzyjaźnionym przedszkolu odbyły się żywiołowe warsztaty z wykorzystania bumbum rurek w pracy z grupą. Szkolenie poprowadziła nasza wolontariuszka Emilia Romanik- wokalistka z wykształcenia oraz wszechstronny muzyk z pasji. Mamy już pierwsze informacje zwrotne,że metoda nawet kilkuletnie dzieci w ciekawy sposób uczy koncentracji i jednocześnie współpracy w grupie. Osoby chętne, aby poznać tą metodą podczas naszych warsztatów zapraszamy do kontaktu z fundacją.
2015-05-05
Tablica interaktywna w przedszkolu 245 na Bielanach
Już od jesieni Przedszkole dla dzieci słabowidzących Sowy Mądrej Głowy korzysta z tablicy interaktywnej ze specjalistycznym oprogramowaniem. Dzieci z grupy 5-cio latków tablicę nazwały "olbrzymim tabletem z super bajerami". Panie nauczycielki doskonale przeszkolone przez firmę Synapia wiedzą jak z korzyścią dla dzieci wykorzystać to urządzenie w codziennej edukacji przedszkolnej. Nieuchronnie świat wokół nas staje się coraz bardziej cyfrowy, dlatego umiejętność obsługi urządzeń takich jak tablet od najmłodszych lat pomoże dzieciom odnaleźć się w cyfrowej rzeczywistości.
2013-02-21
Ruszyła letnia edycja socjoterapii
W poniedziałek 18 lutego ruszyła kolejna edycja naszej Socjoterapii. Pracujemy w dwóch grupach wiekowych. Pierwsza grupa tzw. młodsza obejmuje wiek 7-12 lat  natomiast w grupie starszej spotyka się młodzież w wieku 13-17 lat. Zajęcia odbywają się zawsze w poniedziałki od godz. 15.00 w samym Centrum Warszawy dzięki uprzejmości naszych Przyjaciół. Dodatkowo mamy sporo wyjść kulturalnych tj. do teatrów i kin. To fajna opcja, aby poznać Nas blizej i dołaczyć do grona naszych podpiecznych. Przemyśł sprawę a w razie pytań dzwoń 604 838 626-Marta.
2011-04-04
Polska Telefonia Cyfrowa sponsorem naszego projektu "Nowocześnie żyć, kulturalnym być"
Od 22 lutego 2011 roku dzieki funduszom przekazanym przez pracowników i zarząd Polskiej Telefonii Cyfrowej podczas IX Świątecznej Aukcji Charytatywnej realizujemy z naszymi podopiecznymi bardzo ciekawy proijekt. Chcemy, aby doświadczyli "na własnej skórze" co to znaczy nowoczesnie żyć i kulturalnym być:-). Już wspólnie przygotowywali 3 daniowy obiad w restauracji włoskiej Restro. Uczestnicza w ciekawych wydarzeniach kulturalnych np. wieczorze latynowskim w Teatrze Buffo oraz zgłębiają tajniki ekologicznego życia na co dzień.
2010-06-16
Już 21 czerwca wernisaż prac wykonanych w ramach projektu "Ze sztuką w podskokach"
W poniedziałek 21 czerwca 2010 roku zapraszamy naszych przyjaciół i wszystkich chętnych do Magazynu Sztuk przy ul. Filtrowej 62 lok. 230 (blisko Pl. Narutowicza).Chcemy wspólnie podziwiać dzieła artystyczne naszych podopiecznych. Są wśród tych prac prawdziwe cuda, których nie powstydziliby się profesjonaliści! Można będzie zobaczyć ręcznie robioną biżuterię jak wisiorki lutowane, kolczyki, przedmioty użytkowe wykonane techniką de coupage i z gliny, koszuli malowane technika batiku i malowane jedwabne chusty. Możliwosć realizacji tego projektu nie byłaby możliwa bez zaangażowania i mocy pozytywnej energii jakiej doświadczyliśmy od grupy wolontariuszek z ERY!
Wielki DZIĘKI płynące z głębi serca należą się: Justynie Jankowskiej, Agnieszce Koperze, Marcie Matusik, Ani Ogonowskiej, Lidce Borkowskiej, Karolinie Radzikowskiej. Bez pomysłu tej grupy SUPEROWYCH Kobiet nasi podopieczni nie mieliby szans poznać tak różnorodnych technik artystycznych!Copyright © 2004-2006 Fundacja "Przygoda z edukacją". Wszelkie prawa zastrzeżone.